Kategórie      

Skúsenosti so službami a produktami z Parfumbiznis.sk

Úvod Referencie zákazníkov

Odličovací uterák

Skvelý pomocník na odlíčenie

Videla som ho v ženskom magazíne a našla som ho u Vás v predaji. Som veľmi spokojná s Odličovacím uterákom, je skvelý. Odličuje fakt aj vodeodolný make-up. Ďakujem aj za poštovné zadarmo.

Macicka321

Môj Utique Muffin

Dostala som ho ako darček. A hneď som ho zo zvedavosti otvorila. Už pol roka som čakala na tú vôňu, kedy si ju objednám, taká bolá krásna. Keď som ho na seba nastriekala, tak som ho na sebe cítila do druhého dňa. Ale v skrini som tú vôňu cítila ešte po troch týždňoch. Môj sveter bol tým parfumom úplne prevoňaný a rozvoňal celý šatník. Je to taká nezvyčajná vôňa.

Flakón je z matného skla biely, taký malinký, zlatučký :) s takým tyrkysovým vrchom. Tento parfum si tak šanujem, že na poličke si ho uchovávam v elegantnej fialovej krabičke, v ktorej bol zabalený. Má síce len 15ml ale mám dojem, že vydrží dlho, jeho intenzívna nádherná vôňa ma sprevádza po celé dni.
Ďakujem aj e-shopu Parfumbiznis.sk, bez nich by som túto skvelú vôňu ani nespoznala. Máte skvelé služby. To, že máte zadarmo poštovné znamená len toľko, že máte o zákazníčku naviac a teším sa, keď si Muffin znova objednám, samozrejme, až keď sa mi minie.

Copyright 2014 - 2022 © Parfumbiznis
počítadlo.abz.cz