Kategórie      

Dodanie tovaru

Úvod Dodanie tovaru

Doručenie tovaru Slovenskou poštou:

Pri objednávkach s prevodom na účet alebo cez systém Sporopay zákazník neplatí poštovné. Poštovné uhradí e-shop Parfumbiznis.

 

Tovar je zasielaný prvou triedou.

Tovar objednávame od dodávateľa až po prijatí a spárovaní platby na účte.

Následne je tovar expedovaný na Vami zadanú dodaciu adresu.

 

Odhadovaný čas dodania tovaru závisí od dňa prijatia platby. Po prijatí platby tovar doručíme do 4 až 7 pracovných dní. V prípade nedostupnosti tovaru u dodávateľa zistenej po prijatí platby od zákazníka, je zákazník informovaný o tejto skutočnosti a doba dodania tovaru je predĺžená max. na 14 dní.

Dodanie tovaru na dobierku: 
Pri tovare zasielanom na dobierku je účtované dobierečné 0,70 € + poštovné v závislosti od hmotnosti zásielky nasledovne:
0-500g - 1,85 €
500g-1kg - 2,55 €

1-kg-5kg  - 2,50 € /zásielky nad 1kg sa budú automaticky posielať ako balík na poštu, v prípade záujmu o iný spôsob doručenia, poprosím kontaktovať ešte pred odoslaním zásielky. Je to z toho dôvodu aby ste ušetrili čo najviac na poštovnom.
Zásielky na dobierku posielame iba v predvianočnom období!

Vysvetlenie statusov v detaile tovaru:
Doručenie do 4 až 7 dní: -
takýto tovar nemáme fyzicky naskladnený. Nachádza sa u dodávateľa na sklade, od ktorého tovar objednávame. Tovar je doručený na centrálu e-shopu Parfumbiznis.sk kuriérskou spoločnosťou GLS do 48 hodín od objednania tovaru. Kuriérovi zaplatíme za tovar v hotovosti práve z peňazí zákazníkov. Preto je dôležité platiť na čas spôsobmi platby, ktoré sú na e-shope k dispozícii.  Následne hneď ako nám je doručený tovar, tovar skontrolujeme či nie je poškodený, vytlačíme faktúry a adresné štítky, podľa faktúr pobalíme tovar a utekáme na poštu (niekedy i 5 minút pred záverečnou). Tovar je zvyčajne doručený do 4 až 7 dní od prijatia platby.


Skladom: - takýto tovar máme u nás naskladnený na internom sklade. Tovar sa posiela hneď po prijatí platby na účet. Preto je dodacia doba tovaru skladom garantovaná do 48 hodín od prijatia platby. Ale je možné prebrať tovar aj osobne na adrese prevádzkovateľa e-shopu = interný sklad. Taktiež ale až po zaplatení cez Sporopay alebo prevodom na účet. Platbu v hotovosti neprijímame pri osobnom odbere tovaru.


Dočasne vypredané: - Tento status uvádzame pri produkte vtedy, keď je momentálne nedostupný u dodávateľa a sme o tom informovaní. Avšak môže sa stať, že ho aj zabudneme vymazať. Dá sa to ľahko zistiť. Keď je uvedený počet kusov vyšší ako nulový pri tovare a je tam status dočasne vypredané. Vtedy je to chyba.

 

Vyradené z predaja: Produkty s týmto statusom by sa nemali objavovať na e-shope. Lebo tieto produkty boli už vyradené z predaja napríklad aj u dodávateľa. Takýto tovar nie je možné už ani na žiadosť zákazníka dodať, vzhľadom na to, že sa už nevyrába.

Copyright 2014 - 2021 © Parfumbiznis
počítadlo.abz.cz