Kategórie      

Získajte bezplatne okamžitú zľavu 30% a dodatočnú zľavu až 90% z vašich objednávok

Úvod Chcem byť odberateľ

Chcem byť odberateľ

Aby ste vedeli na čo všetko získavate spomínanú 30% zľavu, môžete si stiahnuť aktuálny katalóg v českom jazyku v ktorom sú uvedené katalógové predajné ceny v českých korunách. Ceny platné pre slovenský trh sú uvedené na mojom e-shope. STIAHNUŤ KATALÓG

  •  Bezplatná registrácia online do 5 minút
  • Okamžitá zľava 30% na celý sortiment produktov od dodávateľa FM WORLD DISTRIBUTION a taktiež denné akcie, HAPPY HOUR akcie a mesačné akciové ponuky.
  • Možnosť budovať odberateľskú sieť a získavať tak peniaze navyše, ktoré si môžete dať vyplatiť formou dodatočnej zľavy. 
  • Možnosť čerpať zľavu na svoje objednávky až do výšky 99% z Vašich objednávok
  • Ako odberateľ objednávate produkty pre svoje potreby, pre potreby rodiny a známych. Produkty nepredávate. Ale môžete tú príležitosť sprostredkovať ďalším.
  • Žiadne povinné odbery
    Stačí vyplniť dole kontaktný formulár a čoskoro sa Vám ozvem. Prejdeme si spoločne krátkou online registráciou a už od dnešného dňa môžete nakupovať až s 30% okamžitou zľavou.

 

 Chcete mať sponzora, ktorý sa bude o Vás starať a podávať Vám čerstvé informácie o nových produktoch, akciách a udalostiach? Tak ste si zvolili správne. O svojich odberateľov sa starám po odbornej stránke ako len viem, investujem do nich svoj čas, svoje sily a vedomosti a stále sa učím nové veci. Rád pomáham v tom, aby čo najviac ušetrili, prípadne si aj privyrobili na lepší život. Som tu pre vás.

 

 


Registračný formulár
Budem:
Súhlas
antiSpam [nový kód]
Copyright 2014 - 2022 © Parfumbiznis
počítadlo.abz.cz